Vnitřní a venkovní parapety

Dřevotřískové vnitřní parapety
K výbavě celého bytu či domu neodmyslitelně patří také vnitřní parapety, které doladí celkový vzhled a zároveň se stanou užitečnou součástí oken. Vnitřní parapety dodáváme na míru od profesionálů. Dřevotřískové parapety jsou zdravotně nezávadné, snadno se udržují, mají příjemný vzhled a velmi vkusně dotváří Váš interiér. Interiérové parapety jsou dodávané v různých dřevěných dekorech.

Plastové vnitřní parapety
Plastové parapety jsou vyrobeny z kvalitního PVC, který dodá parapetním deskám vysokou stabilitu a pevnost. Jsou ideálním řešením pro každý interiér. Povrch parapetů je potažen dekorační CPL laminátovou fólií v různých barevných odstínech. Předností této povrchové úpravy je její odolnost proti poškození a velmi snadná údržba.

Hliníkové okenní parapety extrudované
Nechte si k oknům na Vašem domě namontovat venkovní hliníkové parapety. Extrudovaný hliník zajistí jejich tuhost a odolnost. Ať už máte doma okna plastová či dřevěná EURO okna, venkovní hliníkové parapety se vám budou hodit ke všem typům oken. Venkovní parapety z extrudovaného hliníku jsou pro montáž potaženy ochrannou folii, která se poté stáhne, čímž se zabrání jejich poškození. Hliníkové extrudované parapety se vyznačují především vysokou mechanickou odolností a prostorovou tuhostí, která usnadňuje montáž a zaručuje perfektní výsledný vzhled.

Hliníkové ohýbané parapety
Ohýbaný hliníkový parapet je ekonomicky velmi atraktivní varianta k taženému parapetu. Plně jej nahrazuje nejen esteticky, ale i velmi kvalitní náhradou mechanických vlastností. Venkovní parapety dodáváme ve dvou základních barvách nebo je možný nástřik v jakékoliv barvě RAL.

Pozinkované venkovní parapety
Pozinkovaný venkovní parapet je finančně nejdostupnější variantou. Povrch pozinkovaných parapetů je proti mechanickému poškrábání opatřen folií, která se po montáži odstraní. Pozinkované parapety jsou standardně vyráběny ve dvou základních barvách, další odstíny jsou možné v barvě RAL.