Dřevěná EURO okna

Vysoce kvalitní dřevěná EURO okna jsou vyráběna v profilových řadách 68, 78 a 92 mm. Okna s profily 78 a 92 mm vyhovují svou konstrukcí, tvarem a naměřenými a deklarovanými hodnotami i pro nízkoenergetické domy. Moderní design se zaoblenými venkovními i vnitřními hranami zaručuje vysokou životnost povrchové úpravy v nejvíce namáhaných místech – dříve ostrých hran. Základní materiál je stabilní třívrstvý lepený hranol vysušený na požadovanou vlhkost pro výrobu oken.

EURO okna jsou doplněna moderní rámovou a křídlovou okapnicí DONAU THERMO z eloxovaného hliníku, která zamezuje vzniku tepelného mostu ve spodní části okna a zabraňuje vzniku kondenzátu uvnitř dřevěného profilu. Dřevěná EURO okna dodáváme v několika nejžádanějších barevných odstínech. Profesionální provedení povrchové úpravy čtyřvrstvým systémem garantuje perfektní kvalitu a dlouhodobou životnost oken. Zasklení oken je prováděno izolačním dvojsklem nebo trojsklem s měkce pokovenou vrstvou. Koeficient prostupu tepla Uw = 0,7 – 1,3 W.m -2K-1.

Za zmínku stojí také dřevohliníková okna. Profil EURO z exteriérové strany osazen hlinkovým opláštěním zaručuje lepší tepelně izolační a pevnostní vlastnosti. Interiérové provedení dřevěné profilace a exteriérové osazení hliníkem zaručuje bezproblémovou údržbu oken. Prostup tepla celého výrobku při použití izolačního dvojskla nebo trojskla s pokovenou vrstvou je koeficient Uw = 0,73 – 1,1 W.m -2K-1.