Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří.

Sítě proti hmyzu jsou z hliníkového profilu, který zaručuje trvalé vypnutí síťoviny a odolává nepříznivým klimatickým podmínkám. Síť je vyráběna v šedé či černé barvě a na okenním profilu je téměř neviditelná. Je možné zvolit mezi pevnou, otevírací nebo rolovací sítí, která je upevněna v decentním rámu v barvě dle Vašeho přání a vůbec nenarušuje celkový vzhled okna nebo balkonových dveří.

Pro ty, kteří trpí v období jara a léta pylovou alergií je určena novinka – okenní síť proti pylu, která díky speciální textilní struktuře zadrží až 90 {d41b5cebf4157204e53af0b3b0de587a94423dadcb99d1e0f4c692ca2b5422d2} pylových zrn. Umožňuje Vám bezproblémové a bezpečné větrání místností v kteroukoliv dobu. Síť byla testována v Centru alergie v Berlíně.

Pevné okenní sítě
Rám je vyroben z válcovaných nebo extrudovaných hliníkových profilů. Rámy dodáváme v provedení – barva bílá, hnědá nebo imitace dřeva. Systém uchycení se volí podle typu profilu okenního rámu. Nejpoužívanější způsob uchycení je pomocí plastových nebo kovových otočných háčků. Montáž sítě se provádí z interiéru. Sítě je možno mimo sezonu z okenních rámů jednoduše a snadno odstranit. Síť je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly.

Rolovací okenní sítě
Síťovina se navíjí na hliníkovou hřídel, která je uložena v boxu. Síťovina na krajích prochází vodícími lištami opatřenými těsnicími kartáčky. Stažená síťovina je aretována zachycením koncové lišty na síťovině do spodního profilu uzavíracího rám rolovací sítě.

Extrudované dveřní sítě
Ochrana proti hmyzu a komárům v místech dveří je řešena pomocí dveřní sítě. Ty jsou vyrobeny z dostatečně silného extrudovaného hliníkového profilu. Výroba na míru zajišťuje dokonalé těsnění sítě ve dveřích. Spolehlivá konstrukce zabezpečuje tuhost, pevnost a stabilní tvar celého výrobku.

Posuvné dveřní sítě
Posuvné dveřní sítě se používají při nedostatku místa v okolí dveří. Tato jejich konstrukce umožňuje lehké a téměř bezhlučné odsunutí dveřní sítě do boku. Rámy posuvných síťových dveří jsou vyrobeny z extrudovaných hliníkových profilů, síťovina je vyrobena ze sklolaminátového vlákna, která nepodléhají korozi a dobře snáší teplotní rozdíly.

Rolovací dveřní sítě
Samonavíjecí rolovací síť na dveře najde své využití tam, kde není dostatek místa pro klasicky otevíratelnou dveřní síť. Síťovina se pohybuje ve vodících lištách směrem do boku, kde se navijí do kastlíku.