Interiérové zastínění

U nás najdete řešení na všechny požadavky pro stínicí techniku vašich interiérů. Nabízíme jak žaluzie horizontální tak i vertikální, textilní roletky a japonské posuvné stěny.

Horizontální žaluzie jsou vhodné pro všechny druhy oken v různých variantách použití, jak na plastová okna tak i dřevěná EURO okna, určené k montáži na rám okna nebo do zasklívací lišty. Horizontální žaluzie jsou nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je jejich jednoduchost, rychlá montáž, snadná údržba a především jejich cenová dostupnost. Způsob provedení, použitý materiál a barevnost lamel dotváří celkový styl interiéru. Žaluzie dodáváme v různých materiálech včetně dřevin a samozřejmě v široké paletě barev.

Vertikální žaluzie mají velmi dobrou kombinační schopnost funkčnosti s dekorativností. Vertikální žaluzie umožňují zastínit i velkou prosklenou plochu, ochránit proti slunci atypické prostory ať už se jedná o trojúhelníkové nebo obloukové tvary. Naše lamely jsou dodávány v rozličných modifikacích s různým stupněm prostupnosti světla. Předností vertikálních žaluzií je jejich nastavení do libovolné polohy lamel a tím je možno regulovat světlo v místnosti. Perfektní a odborné provedení, použitý materiál a barevnost lamel dekoruje celý interiér.

Dalším oblíbeným výrobkem pro zastínění jsou textilní roletky, které jsou výhodným stínícím a dekorativním prvkem zvýrazňujícím celkové architektonické řešení interiéru. Roletky nabízíme v širokém sortimentu látek a barev, které je možné dokonale sladit s vnitřním prostorem.

Dále v naší nabídce najdete japonské posuvné stěny, které patří mezi velmi atraktivní stínící techniku. Jedná se o originální zastínění interiéru, lze ho doporučit všude tam, kde je kladen požadavek na zastínění velké plochy. Mezi nejdůležitější výhody japonských posuvných stěn patří velmi elegantní design, snadná a rychlá montáž a jednoduchá obsluha.