Vnitřní a venkovní parapety

Dřevotřískové vnitřní parapety
K výbavě celého bytu či domu neodmyslitelně patří také vnitřní parapety, které doladí celkový vzhled a zároveň se stanou užitečnou součástí oken. Vnitřní parapety dodáváme na míru od profesionálů. Dřevotřískové parapety jsou zdravotně nezávadné, snadno se udržují, mají příjemný vzhled a velmi vkusně dotváří Váš interiér. Interiérové parapety jsou dodávané v různých dřevěných dekorech.

Plastové vnitřní parapety
Plastové parapety jsou vyrobeny z kvalitního PVC, který dodá parapetním deskám vysokou stabilitu a pevnost. Jsou ideálním řešením pro každý interiér. Povrch parapetů je potažen dekorační CPL laminátovou fólií v různých barevných odstínech. Předností této povrchové úpravy je její odolnost proti poškození a velmi snadná údržba.

Hliníkové okenní parapety extrudované
Nechte si k oknům na Vašem domě namontovat venkovní hliníkové parapety. Extrudovaný hliník zajistí jejich tuhost a odolnost. Ať už máte doma okna plastová či dřevěná EURO okna, venkovní hliníkové parapety se vám budou hodit ke všem typům oken. Venkovní parapety z extrudovaného hliníku jsou pro montáž potaženy ochrannou folii, která se poté stáhne, čímž se zabrání jejich poškození. Hliníkové extrudované parapety se vyznačují především vysokou mechanickou odolností a prostorovou tuhostí, která usnadňuje montáž a zaručuje perfektní výsledný vzhled.

Hliníkové ohýbané parapety
Ohýbaný hliníkový parapet je ekonomicky vel